Populer Ürünler
Ziyaretci Sayacı
00480235
Günlük Ziyaretçi 42
Toplam Ziyaretçi 480235
Günlük Tıklama 525
Toplam Tıklama 3831324
Online Ziyaretçi 7

Teslimat Şartları

Sitemizden Türkiye'nin tüm illerine sipariş ulaştırabilmektedir. www.sakamerkezi.com ’un gerekli gördüğü durumlarda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar. Taşıma konusundaki kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ya da eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında www.surhediyelik.com adresinden bize ulaşan siparişler Diyarbakır içine en geç 2 iş günü, Diyarbakır dışına ise en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılır.

Ürün ulaştırılması sırasında taşıma şirketi tarafından doğacak gecikmeler www.sakamerkezi.com sorumluluğu dışındadır.

Ürün gönderimlerinde mücbir sebepten veya www.surhediyelik.com ’dan kaynaklanmayan nedenlerden doğacak gecikmeler www.sakamerkezi.com sorumluluğu dışındadır.

www.sakamerkezi.com adresinden saat 16:00'dan sonra verilen tüm siparişler bir sonraki gün içinde işleme konur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz .

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Tüm Ürünlerimiz YURTİÇİ Kargo ile kargolanmaktadır. Başka bir kargo firması ile ürününüzü göndermemizi istiyorsanız lütfen sipariş mesajınızda bunu belirtiniz. Ödemeyi kapıda yapmak istiyorsanız, bunu siparişinizi tamamlamadan önce veya sonrasında bize bildirebilirsiniz.

Merkez illere 3 iş gününde İlçelere 4 iş gününde Teslim Edilmektedir.

250.00 TL ve üzeri alımlarda kargo firmamıza aittir

 Yurt Dışı Kargo ücretleri değişmektedir.(Maille kargo ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz)

10:00 ile 18:30 saatleri arasında 0412 224 44 50 - 0505 802 72 15 nolu telefonu arayıp veya online destek departmanına bağlanarak mesajınızı iletebilirsiniz.

 

Toptan Şaka Oyunları-Sihirbaz ilizyon Malzemeleri © 2013 - Powered by Şaka Merkezi